Wycierasz się nim po każdej kąpieli, za jego pomocą osuszasz twarz i ręce za każdym razem, gdy umyjesz je pod zlewem lub prysznicem. Ręczniki to akcesorium, które znajduje się w każdej domowej łazience. Zadbaj o to, aby zawsze były w zasięgu Twoich rąk, gdy najbardziej ich potrzebujesz. Jest to możliwe dzięki produktom dostępnym w naszej ofercie, jakimi są nowoczesne wieszaki do łazienki w czarnym lub białym kolorze. Dzięki nim zyskasz miejsce na przechowywanie oraz suszenie materiałów do wycierania ciała i włosów.

Postaw na produkt premium, dzięki któremu zaprowadzisz ład w pomieszczeniu!

Wieszak na ręczniki to łazienkowe akcesorium, które spełnia nie tylko funkcję użyteczną, ale również ozdobną. W ofercie producenta premium Metaliczny Pluton znajdziesz dodatki wykonane z wytrzymałej i niezwykle trwałej stali ocynkowanej. Materiał idealnie nadaje się do przechowywania wilgotnych materiałów, ze względu na to, że charakteryzuje się dużą odpornością na rdzę i korozję. W naszym sklepie dostępne są produkty malowane na głęboką czerń oraz biel, idealnie pasującą do nowoczesnych wnętrz.

Uniwersalne uchwyty na ręczniki

Wieszaki łazienkowe czarne lub białe to dodatki, które połączysz dowolnie z resztą wyposażenia w pomieszczeniu. Możesz zamontować je na ścianie pod prysznicem, wanną lub przy umywalce – w zależności od tego, gdzie będą najbardziej potrzebne. W ofercie naszego sklepu dostępne są nowoczesne produkty premium na pojedynczej lub podwójnej belce stalowej. Każdy z nich możesz dowolnie wkomponować w wystrój wnętrza, montując je na wygodne kołki rozporowe pasujące do każdego rodzaju ścian.